Plyšový Bezzubka z pohádky Jak vycvičit draka

Bezzubka společně se svým parťákem Škyťákem patří k hlavním hrdinům dobrodružného animovaného filmu pro děti "Jak vycvičit draka".

Zažij i ty spousty dobrodružství se svým drakem Bezzubkou!

Hračka je ušita z jemného plyše přímo vybízejího k pomazlení. Plyšák je věrnou kopií filmového Bezzubky. Je propracovaný do detailů, včetně umělého křídla na ocasu, takže nerozeznáte, zda s vámi v posteli doopravdy neleží Bezzubka.

Kdo je to drak Bezzubka?

Bezzubka je věrným společníkem hlavní postavy, chlapce jménem Škyťák, v populární animované sérii "Jak vycvičit draka". Tento malý drak je původně chycen a uvězněn ve sklepení vikingského vesmíru, kde je překvapivě odolný k různým nástrahám. Původně byl pojmenován Bezúsmý, avšak jeho jméno bylo později změněno na Bezzubka, protože mu chybí zuby, což činí jeho ústa docela bezpečnými pro svého pána a jeho přátele.

Bezzubka se stává klíčovou postavou při tréninku draků a jejich ochraně, neboť díky své maličkosti a roztomilé povaze dokáže získat důvěru i těch nejdivočejších tvorů. Jeho přátelství s Škyťákem je pevné a vede je k mnoha dobrodružstvím, které prozkoumávají spolu s dalšími kamarády, jako je Astrid, Rybáček, Trubkozub a Nepořádek. Společně se snaží překonávat překážky a bojovat proti zlu, přičemž Bezzubka vyniká svou chytrostí a odvahou, která je mnohdy větší, než by se mohlo na první pohled zdát.

Co víme o pohádce Jak vycvičit draka?

Pohádka "Jak vycvičit draka" vznikla jako americký animovaný film produkovaný studiem DreamWorks Animation. Film měl premiéru v roce 2010 a stal se okamžitě obrovským hitem. Jeho úspěch vedl k vytvoření celé franšízy, která zahrnuje další filmy, televizní seriály, speciální epizody a dokonce i divadelní produkce.

První film "Jak vycvičit draka" inspiroval sérii televizních seriálů, které se vysílají na různých televizních kanálech. Seriál nese stejné jméno jako film a má celkem devět řad, s více než sto díly, které byly vydány od roku 2012 do roku 2018.

Při tvorbě této pohádky se podílelo mnoho talentovaných osobností. Film režíroval Chris Sanders a Dean DeBlois. Mezi hlavní hlasové herce patří Jay Baruchel (Škyťák), Gerard Butler (Stoick Hrom), America Ferrera (Astrid) a Craig Ferguson (Rybáček).

Zajímavostí je, že pohádka "Jak vycvičit draka" je založena na knižní sérii stejného jména britské autorky Cressidy Cowell. Původní příběh se liší od filmové adaptace, ale obě verze získaly velkou popularitu u dětí i dospělých. Výtvarný styl pohádky a charakterizace draků byly výrazně inspirovány ilustracemi z Cowellové knih.

Plyšový dráček BEZZUBKA

vitez-produkt-roku

Jste v dobré společnosti :-)

Plyšový drak Bezzubka vyhrál v anketě Produkt Roku 2019 první místo v kategorii Plyšové hračky.

Soutěž Produkt Roku pořádá každý rok nezávislý porovnávač Heureka.cz

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Zpět do obchodu