6 PACK EMS = Elektrický posilovač břicha

Pulzní posilovací stroj břišních svalů pomůže vytvarovat svaly na břiše i v celé břišní partii. Pohodlné použití s dokonalými výsledky! Stačí používat 20 minut denně a posilovač vám pomůže získat bříško jako z reklamy.

Vyprodáno
999 Kč –50 % 499 Kč
Kategorie: Hubnutí
456 5b2bf0ddae1a0
999 Kč –50 %
 • Pohodlný způsob jak posilovat břišní svaly a okolní partie
 • Jednoduché domácí použití a zaručené výsledky
 • Lze využít i na stehna či paže (přiložené menší pulsátory)
 • EMS 6 PACK máme připravený k okamžitému odeslání = rychlé dodání

Posilování břicha se 6PACK EMS je hračka

Kdo by netoužil mít tělo jako z plakátů a vyrýsovaný každý břišní sval? Ale všichni víme, že je to odříkání, hodiny a hodiny strávené v posilovně a výsledek se za dlouhou dobu sice dostaví, ale jsme tak unavení, že po vklouznutí do starých rituálů se hodiny dřiny vypaří a jsme tam, kde jsme byli.

Dnes, v době moderních technologií, již není nutné vyhrazovat čas pouze na fyzickou zátěž a bříško se dá posilovat při běžných činnostech a klidně i v práci! Možná si večer pustíte film a mezitím se vaše bříško bude tvarovat do požadovaných rysů.

A jak to funguje? Břišní svaly se stahují, pokud jim k tomu mozek dá pokyn. Takže když cvičíte, například sedy lehy, mozek vysílá informace do svalů břicha, „teď se stáhni“! Břišní posilovač 6 PACK EMS funguje na principu elektrických stimulů takzvané EMS (Electrical Muscle Stimulation) neboli (elektrická, svalová stimulace), která svaly impulsem donutí ke stahu. Tím dochází k velmi efektivnímu cvičení právě v problémové oblasti břicha, která bývá nejčastěji místem, kde se hromadí více tuku a velmi těžko se odbourává.

Oproti běžným cvikům jako jsou sedy-lehy, kdy dochází k nezdravému přepínání jiných svalových skupin a jako vedlejší reakci si odnášíme bolavá záda a namoženou krční páteř, je přístroj 6 PACK EMS naprosto bezpečnou, efektivní a velmi spolehlivou náhradou, za tyto namáhavé a při špatném cvičení i velmi nebezpečné cviky. Navíc tím, že se jedná o cílené, několika násobně intenzivnější a velmi efektivní cvičení, postačí vám 1/3 času, který byste jinak museli břichu věnovat. Doporučená doba cvičení je 20 minut denně a výsledek se prokazatelně dostaví během cca 3 měsíců, což za to opravdu stojí!

Jak funguje přístroj 6PACK EMS?

Blíží se období plavkové sezóny a tak je potřeba „dát si do těla“! S naším posilovačem 6 PACK EMS může začít každý bez ohledu na věk, nebo fyzičku. Prostě připnete na bříško, nastavíte program a jdete se podívat na zprávy, přitom cvičíte a posilujete celou oblast břicha, jako byste se lopotili u sedu-lehů, nebo sklapovaček! Pohodlné, bezpečné, intenzivní a z pohodlí domova. Vhodné pro ženy i muže, kteří potřebují zpevnit a tvarovat oblast břicha.

Spousta zákazníků, kteří přístroj 6 PACK EMS vyzkoušeli a byli důslední v každodenním cvičení, si výsledky nemohli vynachválit. Odbourali tak navíc čas, který museli věnovat cestě do posilovny, cvičení a pak následnému sprchování a údržbě, který v součtu vycházel i na 2 dvě hodiny a to několikrát do týdne!

Posilovací stroj na břicho 6 PACK EMS - elektronický pulzátor

Balení přístroje 6 PACK EMS obsahuje

 • 6 bodový břišní posilovač s 15 úrovněmi intenzity pulsů
 • 2 menší pulsátory, které můžete použít na stehna, nebo paže
 • Posilovač je určený ke každodennímu použití
 • Disponuje automatickým vypnutím, což šetří baterie
 • Pohon na 2ks baterií AAA (mikrotužkové) (nejsou součástí dodávky)
 • Frekvence: 1-100 Hz
 • 6 posilovacích režimů na výběr

Podrobnosti o posilovači 6 PACK EMS

 • Velikost: délka cca 13,5 x 8 cm
 • Barva: černá
 • Materiál: polyakrylamidový gel a glycerin

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení