Solární robot 7v1 TRANSFORMER

799 Kč –63 %
Solární robot 7v1 TRANSFORMER
799 Kč –63 % 299 Kč
Skladem

Skvělá příležitost ukázat a porozumět úžasné síle slunce a solární energie. Každý model jednoduše sestavíte, připojíte k němu solární panel a zábava může začít. - 7 modelů plných zábavy!

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Robotická solární stavebnice
  • Pro všechny věkové kategorie (doporučujeme od 10 let)
  • Sestavování je velice jednoduché, není třeba lepidlo ani nářadí
  • Možnost sestavení 7 modelů
  • Po složení modelu připojíte solární panel a model se začne hýbat
    • ​Solární panel můžete nahradit i klasickými bateriemi

Solární stavebnice 7v1: zábava pro malé i velké!


Skvělá příležitost ukázat a porozumět úžasné síle slunce a solární energie. Každý model jednoduše sestavíte, připojíte k němu solární panel a zábava může začít. 7 modelů plných zábavy!

Skvělá příležitost ukázat a porozumět úžasné síle slunce a solární energie. Odmalička své děti tak vedete nenásilnou hravou formou k přemýšlení o alternativních zdrojích energie s možností vyzkoušet si, jak to všechno funguje. Model si sami jednoduše sestavíte, bez použití lepidel či nářadí. Následně se připojí solární panel, který zajistí činnost modelu. Pořiďte si domů chytrou stavebnici, která jistě strhne k akci i vás!

Každý malý či velký "stavitel" si tak může sestrojit zajímavý model a následně ho sledovat v pohybu. Jediné co je třeba, je trocha zručnosti, trpělivosti a sluneční paprsky, které prostřednictvím solárního panelu rozpohybují každý vydařený model.