Luma Candles – 3x LED svíčka s ovladačem a volbou barev

699 Kč –57 %
Luma Candles – 3x LED svíčka s ovladačem a volbou barev
699 Kč –57 % 299 Kč
Skladem

Nechte se unést na vlně romantických mihotavých plamínků bezpečných LED svíček, které můžete ovládat dálkovým ovladačem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý miluje mihotavá světélka plamínku svíčky a to nejen o Vánocích. Ale z důvodu bezpečnosti si je dopřáváme jen výjimečně! Luma Candles je spojení krásy svíčky a bezpečí pro vás i vaše blízké.Žádné popálení, vyhoření, či rozteklý vosk nehrozí! Svíčky, které vypadají, jako opravdové jsou bezpečné, a přesto Vás neochudí o pocit romantiky a klidu, který vyzařují.

Světlo svíček pochází od LED diod, které jsou uvnitř svíčky. Svíčky fungují na baterie, které díky úsporné LED technologii vydrží dlouho. Barvu osvětlení si můžete navolit na dálkovém ovládání, které funguje na vzdálenost cca 3 metry, nemusíte tedy vstávat a jen si užívat měkké světlo svíček. Svíčky voní jemně po vanilce!  Nemusíte kupovat různě barevné svíčky, barvu si nastavíte ovladačem, třeba každý den jinou – až 12 barevných možností!

                              

Svíčky LUMA CANLDES mají všestranné využití. Lze je použít doma, v kanceláři, při relaxaci, o vánocích, při romantické večeři, ale i jako vhodný dárek pro prarodiče, kamarádku, nebo kolegyni v práci, nebo paní učitelce na konci školního roku, každého tyto svíčky potěší

Svíčky dodáváme v baleních po třech kusech v různých velikostech. Vypadají skvěle společně, ale i samostatně. Kupte si více balení a vybavte si, bezpečnými svíčkami, celou domácnost!

Parametry:

  • 12 barevných možností (RGB barva světla)
  • Dálkové ovládání s dosahem cca 3m
  • 3 ks svíčky ve třech velikostech (svíčka 1: 7,5 x 10 cm, svíčka 2: 7,5 x 12,5 cm, svíčka 3: - 7,5 x 15 cm                                       
  • Materiál: plast
  • Napájení: 3x AAA každá svíčka – nejsou součástí balení
  • Doba svícení: až 100 h
  • LED velikost diody 5 mm