Kuličková dráha SPACERAIL 231-1

999 Kč –60 %
Kuličková dráha SPACERAIL 231-1
999 Kč –60 % 399 Kč
Vyprodáno

Konstrukční stavebnice SPACERAIL disponuje 5 metry dráhy, automatickým výtahem, který kuličky bezpečně dopraví k dalšímu sešupu, základnou, na které stavíte a 3 extra rychlými kuličkami. Z celého seznamu SPACERAIL stavebnic, je tato LEVEL 1 – je tedy snadná na postavení i pro začátečníky a děti. Je zde možné využít poznatky z praxe i ze školy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kuličková dráha je parádní zábava pro kluky i holky. Dodáváme kuličkodráhu v základní variantě - level 1

  • Hlavolam, stavebnice, využití znalostí a kupa zábavy!
  • 5 metrů dráhy, automatický výtah
  • LEVEL 1 – je tedy snadná na postavení i pro začátečníky a děti
  • Hračka i učení hrou - fyzika, konstrukční myšlení, mechanika, logické myšlení, jemná motorika
  • Balení v krabici s obrázkovým návodem – dráha, kuličky, výtah a základna

Kuličková zábava!

Skvělý hlavolam, stavebnice, využití znalostí a kupa zábavy v jedné krabici! To vše nabízí trendová stavebnice Spacerail! Pozvěte kamarády na vědecko-technické odpoledne, my vám zaručujeme, že zábava bude pro všechny, nejen při stavění, ale i při svištění kuliček po dráhách! Jedná se úplně nový styl zábavy, který je naprosto neokoukaný. Hodiny zábavy!

Konstrukční stavebnice SPACERAIL disponuje 5 metry dráhy, automatickým výtahem, který kuličky bezpečně dopraví k dalšímu sešupu, základnou, na které stavíte a 3 extra rychlými kuličkami. Z celého seznamu SPACERAIL stavebnic, je tato LEVEL 1 – je tedy snadná na postavení i pro začátečníky a děti. Je zde možné využít poznatky z praxe i ze školy. Fyzika, konstrukční myšlení, mechanika, logické myšlení, jemná motorika. Naše stavebnice pomáhá odbourat akutní stres, který trápí každého z nás. Frčení kuliček a jejich sledování je skvělou zábavou, která odpraví každou bolístku, a je také zábavou které se nikdy nenabažíte. Postavte si dráhy podle sebe!

Postavte si dráhy, zatáčky, rychlé rovinky, sešupy, výtah. Postavte dráhové město a jen se kochejte, jako kuličky v dráhách sviští závratnou rychlostí.

Stavebnice SPACERAIL je vhodná jako dárek pro děti, příbuzné, známé a kamarády. Vytaste se super dárkem, který hned tak někdo nepřinese. Zaručeně oslníte. Nebo si stavebnici pořiďte pro sebe, uvidíte, že večerní koukání na televizi nemá šanci. Stejně si stavebnici zamiluje i celá vaše rodina. Není s čím váhat!

Technické parametry:

  • Obtížnost:  Snadná – Level 1, složí i děti
  • Délka dráhy: 5 metrů
  • Počet kuliček:  3 ks
  • Materiál:  Plast