Indukční autíčko - urči cestu fixem!

Indukční autíčko - urči cestu fixem! Připoutejte se a jedééém! Nyní jen za 299 Kč za kus. Skvělá zábava pro kluky i holky. Indukční autíčka jsou skvělým dárkem pro děti.

Skladem
599 Kč –50 % 299 Kč
Kategorie: Hračky
indukcni auticko uvod
599 Kč –50 %
  • Indukční autíčko jezdí tam, kam mu nakreslíte! Stačí papír a fix
  • K dispozici 3 varianty: hasiči, tank, mašinka

Každý malý kluk miluje autíčka, ale tyhle auťáky si zamilují holčičky i dospělí. Hra s tímto autíček nespočívá v ježdění a bručení, to si obstará autíčko, díky bateriím, samo, ale z dítek se stávají zdatní cestáři, kteří navrhují trasu pro autíčko sami!

Je jedno jestli nakreslíte vlnku, nebo klikatou cestu, dokonce můžete nakreslit kolečko a autíčko si v něm bude klidně kroužit, dokud ho zase nevyvedete. Za všechno může fixa, která se v rukou dětí stává kouzelnou. Na papír můžou nakreslit rovnou silnici, nebo horskou serpentinu, autíčko poslechne každý tah.

Malé děti si mohou dráhu nakreslit dopředu, ty větší, mohou kreslit linku přímo před autíčkem, je to dost napínavější a zábavné. Je lepší nakreslit tlustou čáru, aby autíčko přesně vědělo, kudy má jet.

Na výběr máme více typů autíček, takže si vybere každý. Pokud si sad nakoupíte více, mohou se vám po stole prohánět na závodním okruhu, klidně 4 auta současně. To je pak adrenalin! A když už vás kroužení omrzí, linkou si vyvedete autíčka zase na jinou trasu. Pokud máte dost papíru, mohou drandit po celém bytě! Je na vás, jak kreativní budete a jaké překážky, zatáčky a šneky, bude malé autíčko muset překonat.

Autíčko i je vhodným dárkem a to nejen pro děti. Pokud se někdo nudí v nemocnici, nebo na ozdravném pobytu, autíčko ho spolehlivě zabaví. Protože jakmile jednou nakreslíte čáru, je to rozhodně „zdravě“ návykové J Takže připoutat se a vyrážíme!

Více o indukčním autíčku

  • Materiál: plast
  • Vhodné pro děti: od 3 let
  • Baterie: 4x LR44G (AG13) – knoflíkové baterie ( není součástí balení )
  • Balení obsahuje: 1 x autíčko dle výběru, 1 x kouzelnou fixu