Hledač klíčů - chytrý přívěsek s lokalizátorem

199 Kč –55 %
privesek klice lokalizator 1
199 Kč –55 % 89 Kč
Skladem

Hledáte často své klíče? Pořiďte si chytrý přívěsek s lokalizátorem a už se nikdy nebudete muset trápit. Stačí zapískat a klíče se vám samy ozvou. Navíc rozblikají i diodu, takže je najdete i ve tmě nebo v objemné kabelce :-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Elegantní a chytrý přívěšek na klíče s lokalizátorem a LED diodou
  • Jakmile zapomenete, kde máte klíče, stačí jednoduše zapískat!
  • Přívěsek na vaše zapískání odpoví zvukem a klíče jednoduše najdete

Hledač klíčů na zapískání - přívěsek

Už se vám také někdy stalo, že vám zapadly klíče, někam jste je založili a absolutně jste si nedokázali vybavit, kde zrovna jsou? Většinou se to navíc stane v největším spěchu a shonu, že? Máte dvě možnosti – buď klasicky jako vždy hledat klíče a ztrácet nervy, nebo na takovou situaci myslet dopředu a pořídit si chytrý přívěšek, se kterým stačí jen zapískat a klíče vám samy odpoví. Snadno je tak najdete, ušetříte čas a vyhnete se zbytečnému stresu.

Přívěšek s lokátorem můžete zakoupit ve třech krásných barvách – bílé, černé a červené. Kromě funkce lokalizace klíčů má navíc zabudovanou praktickou diodu, se kterou si můžete zasvítit třeba na zámek, kam potřebujete zasunout klíče.

Hledáš často klíče? Pořiď si přívěsek a jen zapískej!

Podrobnosti o přívěšku na klíče s lokátorem

  • K dispozici tři barvy: bílá, černá, červená
  • Obsahuje kroužek na klíče a LED diodu
  • Přibližné rozměry: šířka 3cm, délka 6 cm
  • Materiál: plast

Hledač klíčů - stačí zapískat!

Zkušenosti zákaznice s lokalizačním přívěskem

Můj taťka velmi často klíče někde pohodí a pak hledá, kde jsou. Už je to taková rodinná tradice, většinou si pak z něj děláme srandu. Asi před měsícem si ale pořídil tento přívěsek s lokátorem, od té doby jen hvízdá a klíče má raz dva. My sice máme po srandě, ale taťka aspoň není nervozní z toho, že ztratil klíče. :-) Jana z Bohumína